• 04-8814000
האח הגדול מזמן כבר כאן

האח הגדול מזמן כבר כאן

אומרים שהפרטיות  מתה, מזמן שגוגל יודעת עלינו הכול ופייסבוק עוד יותר.

הסברה אומרת שכל צעד אותו אנו עושים במהלך היום מאוכן על ידי "האח הגדול" האינטרנטי והעתיד הולך להיות הרבה פחות פרטי והרבה יותר פתוח לטוב או לרע. בעיקר לרע.
מה בפייסבוק יודעים עלינו היום? בערך הכל. הם יודעים מה התחביבים שלנו, מה אנחנו קונים בסופר, באיזו דרך אנחנו צורכים את המוסיקה שלנו והאם אנחנו בהריון. כן.. עד כדי כך.
ומה המצב בגוגל? גרוע עוד יותר! על ידי חיפוש פשוט יש להם את היכולת לאתר היכן אנו נמצאים, להעניק לנו תכנים מתאימים בהתאם למיקום, להציג לנו פרסומות על כל מוצר בהם יחפצו ואף להוליך אותנו שולל ולהעניק לנו את התחושה שבדיוק ברגע זה מסתיים לו המבצע האחרון של הנופש שכל כך רצינו בהונגריה..
אותנו כלקוחות כל המידע המטורף הזה והבלתי נגמר הזה אשר נמצא אצלם יכול להתריע ואף להפחיד, אך כבעלי עסקים היכולת היום להציג את המוצר או השירות שלנו בדיוק למי שצריך בין אם הוא מחפש אותו הרגע ובין אם אנחנו חוזים שהוא יהיה צריך את השרות/המוצר, היא הדבר הבא!
עסקים רבים שעד לפני עידן השיווק האינטרנטי לא יכלו להוציא כסף רב עבור פרסום, עושים היום חייל עם תקציבים של 2000-3000 שח לחודש בפרסום ממומן ומצליחים באמצעות אנשי מקצוע מתאימים להביא המון הפניות אליהם לחנות, לאתר או לחברה שלהם.

לסיכום:
השירות או המוצר שלך יכולים להגיע בדיוק למי שתרצה באיזו פלטפורמה שתרצה היום. בין אם זה ביוטיוב רגע לפני שהלקוח שלך מאזין לשיר, בין אם זה רגע לפני קריאת כתבה במאקו, או בין אם זה באמצע שיטוט סתמי בפייסבוק. מעולם לא היינו יותר נכונים לקנייה מהיום ומי שיודע לנצל את המומנטום מרוויח ובענק.

מעוניינים גם בפרסום ממומן?

מוזמנים לפנות אלינו

About the Author

admin