• 04-8814000
עולם המדיה החברתית ועריכת הדין

עולם המדיה החברתית ועריכת הדין

עולם המשפט ועריכת הדין בישראל תמיד היו בראש השאיפות של כל אמא גאה שרצתה שהבן שלה או הבת שלה יהיו עורכי דין.

במדינת ישראל הקטנה בה היחס  בין כל תושב לעורך דין הוא עצום והבחירה היא אינסופית, הימצאות ברחבי הרשת ובולטות מעל יתר המתחרים לכל תחום היא משהו שלא ניתן להתעלם ממנו בעולם הצפת המידע המטורף של תחילת 2017.

למרות ההגבלות המשפטיות והבירוקרטיות עדיין לעורכי דין יש אופציה להיות עם נוכחות ברשת, אחת כזאת היכול  להזרים להן לקוחות חדשים, להחליף תיקים עם עורכי דין אחרים ובכלל לתת במה לניצחונות שלהם במשפטים, להעניק להם חשיפה במידה ונחשפו ברדיו ובתקשורת הישראלית ובשאר אמצעי המדיה השונים והכי חשוב מקום אשר יוכלו לתת את משנתם במסגרת ההגבלים הרגולטוריים אשר הם נתונים להם כעורכי דין בעלי רישיון.

אז למה עורך דין צריך אתר ודף פייסבוק?

אתר אינטרנט תדמיתי שנראה טוב ובעל מידע יכול בקלות לסייע לבעליו ולשמש ככרטיס הביקור החדש. הרי שהיום בעלי עסקים או לקוחות מתעניינים לא דורשים יותר את אותו כרטיס קטן ומיותר, אלא מבקשים את  "אתר האינטרנט שלך"  או את "דף הפייסבוק שלך".
נראות טובה ומקצועית המסכמת את כל השירותים שלך, ההצלחות שלך ואת המעורבות שלך בקהילה  בנושאים שונים תתרום לאחר מכן גם במדד ההמלצה מול לקוחותיך ותשמש כזירה המביאה לקוחות חדשים למשרד.
אתר תדמיתי  ודף פייסבוק מקצועי יוכלו לשמש אותך גם כבמה לפרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק בהתאמה  ותוכל/י  להציע את שירותך תוך פילוח  מדויק רק למי שצריך אותך. לדוגמא: בפייסבוק תוכל/י  לשווק את שירותיך רק לקהל של גרושים/ות קהל של בעלי עסקים המרוויחים למעלה מהממוצע,  או לכאלה המתעסקים בסחר ולכן צריכים חוזים משפטיים ארוכים ומסורבלים מעורך דין.

כמו כן דף פייסבוק מקצועי בעל תוכן עשיר יהפוך אותך למומחה בתחומך ותוך זמן קצר תהפוך/י   לאחד כזה הנשאל שאלות מקצועיות, משתף קולגות ובעיקר נהנה מתדמית חזקה מאוד והכל בתוך הרשת. לא משנה מהו תחום ההתמחות שלך, הקהל שלך נמצא ברשת כל הזמן! עורכת דין לדיני משפחה, עורך דין המתעסק בגישור או בגירושים, כל אלה מוזמנים לקבל פניות מעשרות מתעניינים שרק מחפשים את  המענה לצורך ממישהו מקצועי בתחום אותו מחפשים.

לסיכום, הרשתות החברתיות ואופציות הגוגל השונות מאפשרות לעורכי הדין של היום לפרוס את  משנתם בצורה חכמה יותר מבעבר. בידול נכון ופרסום ממומן ומדויק יביא לזרם של לקוחות הרבה יותר מבעבר והכל באמצעות הפייסבוק והגוגל.

עורך דין ומעוניין לקבל  מידע על הקמת דף עסקי בפייסבוק?

השאר את פרטיך וחזור אליך בהקדם

About the Author

admin