• 04-8814000
עולם הרפואה בפייסבוק

עולם הרפואה בפייסבוק

עולם הרפואה אינו כתמול שלשום! על מהפכת המדיה החברתית שהפכה את עולם הרפואה.

דוקטור גוגל עשה מהפכה בתחום הרפואה העולמית. יותר ויותר אנשים נכנסים מדי יום אל גוגל ושואלים את השאלות הרצויות על מנת  להבין טוב יותר מה הסימפטומים של מחלה כזאת או אחרת, מה הם תופעות הלוואי של לקיחת תרופות מסוימות, סקירת דיונים אשר מתנהלים מעל דפי  הרשתות החברתיות והרשת בכללותה וכל זה עוד בטרם החולה הגיע אל הרופא.

גם תחום הקוסמטיקה הרפואית הפלסטיקה ועולם המומחים בתחום הרפואה נפרס בצורה בלתי ניתנת רגילה בעקבות עידן הצפת המידע ברשת. כל רופא, פלסטיקאי או קוסמטיקאית מחויבים היום בפרופיל פייסבוק עסקי מקצועי ובאתר אינטרנט תדמיתי מרשים על מנת שאלו ישמשו ככרטיס הכניסה אל ליבם של הלקוחות, או לפחות אל החלטת הקנייה שלהם ברגע שאלו מחפשים ברשת או מומלצים על ידי לקוחות אחרים.

העידן של היום הוא עידן שבו כרטיסי הביקור הלכו מזמן לעולמם. כאשר לקוח מגיע אל הקליניקה של הקוסמטיקאית או של הפלסטיקאי הדבר הראשון שהוא מבקש או  שואל זה "האם יש לך פייסבוק או האתר"? מענה שלילי או חוסר באחת מהזירות הללו יגרמו להפסד משמעותי של תנועת לקוחות, בייחוד כאלה המבצעים סקר שוק או נמצאים תחת ההתלבטות במי לבחור על מנת שיבצע את ניתוח האף הבא.

מה חשוב לדעת בעולם הרפואה והאסתטיקה  טרם השיווק בפייסבוק ובגוגל? 

בראש ובראשונה תמיד חשוב לזכור שדף הפייסבוק של הרופא או הפלסטיקאי נבחן על ידי הלקוח הפוטנציאלי ב10 השניות הראשונות בכניסה לעמוד או לאתר. כפי שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, האתר צריך להיראות מקצועי ומזמין. גם דף הפייסבוק צריך לקבל את צביון הקליניקה עם תכנים הקוראים לפעולה, ממליצים אשר מצולמים לעיתים בוידאו ולעיתים בתמונות ממותגות לוגו ולהכיל את כל המידע הנחוץ למעוניין בשירותי הקליניקה הרפואית או הרופא המומחה.

מערכת לקביעת תורים היושבת באתר וכן מערכת לטיפול בפניות דחופות או שאילת שאלות תעזור גם היא ליצירת מערכת יחסים אוהדת וטובה עם הלקוחות הקיימים  ותעניק לרופא תדמית עכשווית, דינמית בעל עוגן אקטואלי ורלבנטי.

לסיכום, מהפכת המדיה החברתית והחיפוש הדינמי ברשת מצריכים מכל בעל מקצוע ורופאים בפרט להיות עם נוכחות מסיבית גם על מנת שימצאו אותם בחיפוש אקטיבי  וגם על מנת שהקליניקה תוכל  להציע את עצמה באמצעות פרסום ממומן בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל.

מעוניינים בדף עסקי מקצועי לקליניקה שלכם?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם.

About the Author

admin