• 04-8814000
מהפכת בעלי העסקים הקטנים כבר מזמן כאן.

מהפכת בעלי העסקים הקטנים כבר מזמן כאן.

דני דנון הוא בעל חנות למוצרי נוחות. הוא ירש את החנות מאבא שלו שבמשך למעלה מ30 שנה ניהל אותה ביד רמה וגם הוא בדיוק כמו דני קיבל אותה מאבא שלו סבא של דני דנון.

בשנת 2014 בעקבות מהפכת המדיה החברתית, דני החליט לעשות מעשה: לסגור את החנות באופן פיסי ולפתוח פלטפורמת אי קומרס באינטרנט. הוא הפך את כל המלאי, החנות, ואת העובדים לעובדים הנמצאים מאחורי מקלדת ומסך מחשב. הוא התחיל להציע את כל אותם מוצרים תחת אתר אינטרנט איכותי שמשלב בתוכו גם דף פייסבוק וזירת אינסטגרם. את המלאי הוא הציע כמוצרים וכשהמלאי אזל הוא רכש מלאי מצומצם בהתאם להזמנות שהגיעו לחנות האינטרנטית. העבודה בעסק  בצורתו החדשה לא הפחיתה את זמן העבודה, שעות התעסקות בשירות הלקוחות ואת זמן המענה לקהל המזמינים, אך היא  הקפיצה לו בעשרות אלפי ₪ את הפדיון היומי, חסכה לו למעלה מ10,000 ₪ הוצאות על ארנונה, שכירות של מקום, רישיון עסק ומשכורות של למעלה מ4 עובדים. ובעיקר הביאה אותו לתובנה  שזהו העולם החדש.

למה בעצם לפתוח חנות באינטרנט ולשווק אתה בגוגל ובפייסבוק?

מהפכת המדיה החברתית והאינטרנט בפרט הביאו את בעלי העסקים לתובנה או לפחות את חלקם שהעולם החדש והזמין ביותר ללקוחות שלהם נמצא ברשת. בעידן בו רובנו מעבירים את רוב שעות היום בבהייה אין סופית במכשיר הנייד שלנו ומתהלכים למעשה עם "חנות ניידת " 24 שעות ביממה  המציגה לנו תוכן שיודע בדיוק מה אנחנו צריכים או רוצים, הקמת חנות וירטואלית ושיווקה בפייסבוק ובגוגל הוא המעשה החכם ביותר שבעל עסק יכול לעשות.

החנות עובדת עבורו 24 שעות ביממה לא רק בארץ, אלא בכל העולם. ועם הפרשי הזמן שיש  לנו היא למעשה  עובדת הרבה יותר מ24 שעות ביום. ניתן למכור הכל מהכל החל מחזיות, תחתונים, בגדים מכל הסוגים והמינים, כלי עבודה ואפילו שירותי ייעוץ  של אסטרולוגיה, קריאה בקלפים וייעוץ רציני לעסקים. שיווק החנות מפגיש את הלקוח עם המוצר או השירות בכל מקום בו הוא נמצא: אינסטגרם, גוגל, ופייסבוק ובעיקר מביא לתנועת אתר ערה ללא הפסקה וכתוצאה מכך  גם לקניות ולרווחים שלא נראו  מעולם בחנויות הפיסיות שכולנו מכירים.

נשאלת השאלה כמה עולה באמת לפרסם חנות? המחיר משתנה בהתאם לכמות המוצרים או לכמות החשיפה אליה בעל העסק מעוניין להגיע. יחד עם זאת אם ניקח את עלות השכירות של מקום פיסי,  העלויות מסביב והדינמיות המטורפת השוררת בארצנו, אין ספק שחנות וירטואלית היא התשובה והפתרון הטוב ביותר שיש לנו היום.

מעוניינים להקים חנות משלכם ברשת? יש לכם חנות פיסית וברצונכם לשווק אותה ואינכם יודעים איך?

השאירו  פרטים ונחזור אליכם.

About the Author

admin