• 04-8814000
האם העסק שלך נמצא בזירה הלוהטת ביותר באינטרנט?

האם העסק שלך נמצא בזירה הלוהטת ביותר באינטרנט?

הפייסבוק הוכיח כבר מזמן למיליוני אנשים ברחבי העולם ,שזו הזירה האמיתית השולטת היום בשוק המכר העולמי. לא משנה אם את מוכרת חזיות, לא משנה אם אתה משווק שירותי מנעולנות, או אם את/ה פוליטיקאי מתחיל במועצה מקומית.

הנוכחות החברתית שלך בפייסבוק חייבת להיות משמעותית, ממותגת, בעלת תוכן המניע לפעולה. אחד כזה שיגרום לעשרות מיליוני אנשים ברחבי הארץ והעולם בפרט לרצות לרכוש את השירות שלך, או את המוצר שלך. היום זה קל יותר מתמיד, זול בהרבה מעידן העיתונות הכתובה והכי חשוב: מכניס עשרות פניות רלבנטיות בחודש. כל זה יקרה אך ורק במידה ותדעו לנהל את דף הפייסבוק העסקי שלכם כיאות על פי כללים ברורים ומובנים מראש, שכל מי שעומד בהם היום מצליח בקלות להעלות את המכירות באמצעות הרשת בלמעלה מ20%.

אז מה צריך לעשות על מנת לקבל הפניות איכותיות מדף הפייסבוק העסקי שלכם?

בראש  ובראשונה נדרש מדף הפייסבוק העסקי שלכם להיות בעל נוכחות משמעותית. אתם אמורים לפרוס את כל מכלול השירותים של העסק שלכם בדף ולעצב את התכנים בצורה בולטת, קלה להבנה והכי חשוב לציין תמיד את הבידול שלכם מאחרים. בעולם דינמי בו כל לקוח מקבל ביום עשרות אלפי מסרים שיווקיים עליכם להיות בולטים יותר מכל האחרים! לדוגמא: יש בפייסבוק עשרות מאמני כושר המציעים בדרך כלל את אותו הדבר- אימון בעלות מסוימת או תכנית אימונים לקהל הרחב. בד"כ המסרים והתכנים פונים לכלל האוכלוסייה ואין מסר שפונה רק לנשים, או רק לגברים בהתאמה.

מאמן כושר אשר יצור סביבו  בידול, למשל ,אחד כזה המשיק מסלול כושר ואימונים רק לנשים מאורסות לפני החתונה, עם הבטחה להרזיה של 8 קילו לפחות, יצור לעצמו נבדלות היסטרית על פני האחרים ויגרום לכך שאוכלוסיית המאורסות אכן תשים לב אליו. כל זה יכול לקרות כמובן רק עם זירת פייסבוק תומכת תוכן נכון.

התוכן הוא המלך, אך מה עושים על מנת להגיע בפרסום מומן לקהל היעד שלכם?

בדיוק כפי שרכב לא יכול לנסוע בלי נהג גם לתוכן המרהיב שיצרתם אין אפשרות להיחשף ללא פרסום ממומן בפייסבוק. מערכת הפרסום החכמה של פייסבוק  מאפשרת לכם לאפיין, או במונחים מקצועיים יותר "לטרגט" את קהל היעד המדויק עבור העסק או השירות שלכם. המערכת תדע לאפיין את קבל היעד על פי מין, גיל , אזור גאוגרפי, סטטוס זוגי, תחביבים הרגלי קנייה ועוד. כל אלה יעניקו לשירות או המוצר שלכם חשיפה מדויקת יותר מכל פרסום של פלייר או שלטי חוצות השייכים לפרסום הישן.
לא משנה אם אתם מעוניינים לפרסם את חנות העוגות שלכם, את משרד עורך דין שלכם או את עסק התיירות שלכם פייסבוק תדע להציע לכם באמצעות מערכת הפרסום שלה רק את מי שעלול וזקוק לשירות או המוצר שלכם.

לסיכום

דפי זהב החדשים הם אכן הפייסבוק! ולכן, כבעלי עסקים הנוכחות שלכם ברשת החברתית הגדולה בעולם היא בגדר חובה.
תוכן מצוין, גרפיקה איכותית וניהול נכון של פרסום ממומן העונה לצרכי העסק או המוצר שלכם יעניקו לכם זרם בלתי פוסק של פניות וטלפונים מצד לקוחות.

צרו איתנו קשר

About the Author

admin