• 04-8814000
למה וידאו

למה וידאו

מהפכת המדיה החברתית, היכולת להגיב, לשתף מידע ולצרוך תוכן מכל מקום ובכל זמן עשתה שינוי ענק לענפים רבים ברמה הגלובלית.

האופן שבו אנו צורכים את התוכן שלנו הפך להיות אחרת לגמרי מהאופן שבו עשינו זאת בעבר וזה נוגע בכל תחומי החיים: גן, ביה"ס היסודי, בצבא, באוניברסיטה ובלימודי העתודה שלאחר מכן. גם את ספרי הבישול שלנו והידע שאותו אנו צורכים בצורה חובבנית אנו לוקחים היום ממקורות אחרים לגמרי. מקורות שגורמים לנו להבין יותר, לדעת יותר ובעיקר- לרצות לצרוך עוד ועוד משום שהידע הרבה יותר קל להבנה.
אז למה זה קורה ומהו אותה דרך שגורמת למיליוני אנשים ברחבי העולם לצרוך תוכן הרבה יותר מבעבר?

אנחנו מדברים כמובן על מהפכת הוידאו. לא משנה אם הוא מובא אלינו בלייב או בצורה מוקלטת, הוא הרבה יותר נגיש אלינו כעת. הוא מדבר בגובה העיניים והכי חשוב פועל על חושים שלא פועלים בעולם הקריאה המסורתי. נוסיף על כך את ההתנהגות הצרכנית ב2017 אשר הפכה יותר מתמיד לחסרת סבלנות, מרפרפת ולא מעמיקה. ואם זה לא מספיק, הרי שהתוכן אותו אנו מקבלים כצרכנים מובא אלינו במאות מסרים שמגיעים אלינו בצורות שנות שרק הולכות ומשתכללות.
לא נותר אלא להשקיע את כל מרצנו כבעלי עסקים בשיווק באמצעות וידאו איכותי אשר ידבר אל הלקוח הפוטנציאלי הבא שלנו. ניתן להציג את העסק שלנו בסרטון תדמית, להקליט קורס מתמשך אשר יעניק ללקוחות שלנו ערך חינמי או בתשלום, להקליט הרצאות ומדריכי קנייה. אפילו אפשר להעלות חוות דעת מלקוחות אשר מוקירים את השירות או המוצר שלכם, ואת כל התוכן הנהדר הזה להעלות ביוטיוב, בדף הפייסבוק העסקי של העסק או בערוץ האינסטגרם. בנוסף, באמצעות כלי פרסום חכמים הקיימים היום בזירות המדיה החברתית והשיווק האינטרנטי באופן כללי ניתן לדגום את כל מי שצפה בוידאו שלכם ולהעניק לו מסר נוסף זהה, מקביל או אחר שיגרום לו לזכור את המותג שלכם או לבצע באמצעות המסר החדש קנייה ממשית. נשמע נפלא נכון? זה ממש כך.

הוידאו עשה מהפכה מטורפת בשנים האחרונות, כמות התוכן שהועלתה בוידאו בשנים האחרונות גדולה יותר מכל שעת וידאו או סרט שתועדה מימי הוידאו הראשונים והמספרים רק הולכים וגדלים.
הדוגמא הטובה ביותר שהוכחה מחקרית אין ספור פעמיים בשנים האחרונות היא הבדיקה שדגמה קבוצה של 30 אנשים בחדר סגור. נתנו להם ספר עב כרס לקריאה ולאחר מכן בחנו אותם לגבי תוכנו, ול-30 אנשים נוספים נתנו את אותו ספר רק הפעם כהרצאת וידאו מוקלטת.
מה היו התוצאות לדעתכם?
בדיוק כפי שחשבתם! אחוז הציונים הגבוה במבחן היה שייך ל.. קבוצה אשר צרכה את התוכן בוידאו. בדיוק בגלל כל הסיבות שמנינו: עבודה על יותר חושים, הבנה מהירה יותר לתוכן ויזואלי ויכולת קליטה טובה יותר.
לסיכום: הוידאו עוד לא אמר את מילתו האחרונה ויש הסבורים שעד סוף 2020 רוב התכנים שלנו יובאו בוידאו ויחליפו את המאמרים, הפוסטים וכל תוכן כתוב איתו אנחנו מתמודדים מראשית ההיסטוריה של המילה הכתובה.
רוצים לקבל טיפים איך לשווק בוידאו? כתבו לנו או צרו קשר.

About the Author

admin